Tenisowe rozgrywki o puchar Burmistrza Brzegu Dolnego

W sobotę 1 sierpnia 2020r. na kortach tenisowych MOSiR w Brzegu Dolnym rozgrywany był turniej tenisa ziemnego o puchar Burmistrza Brzegu Dolnego. Do turnieju zgłosiła się rekordowa jak dotąd liczba uczestników – 24 osoby, którzy rywalizowali ze sobą do późnych godzin nocnych. Zwycięzcą turnieju został Artur Nowak, który w finale pokonał Ryszarda Rybaka 2:0 (6:4;6:2).

Klasyfikacja w miejscach od 1-4 wyglądała następująco:

1. Artur Nowak
  2. Ryszard Rybak
  3. Krzysztof Tolisz
  4. Kevin Pabisiak

Czterech najlepszych zawodników turnieju otrzymało upominki sportowe i talony na sprzęt sportowy, a wśród pozostałych została rozlosowana torba tenisowa i upominki sportowe.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju, sportową postawę, emocje i walkę fair play i do zobaczenia w 2021r., a do tego czasu zapraszamy

Wszystkich Państwa do korzystania z parabolicznej ścianki tenisowej, która jest doskonałym uzupełnieniem treningu tenisowego .